otwarcie serwisu narciarskiego

 SERWIS NARCIARSKI OTWARTY. Zapraszamy ze sprzętem narciarskim i snowboardowym. Gwarantujemy niepowtarzalną jakość ... więcej >
Oferowane marki
 • Partner 0
 • Partner 1
 • Partner 2
 • Partner 3
 • Partner 4
 • Partner 5
 • Partner 6
 • Partner 7
 • Partner 8
 • Partner 9
 • Partner 10
 • Partner 11
 • Partner 12
 • Partner 13
 • Partner 14

Serwis Narciarski Sport Serwis

http://www.sport-narty.pl/images/winter6.jpg

Wykonujemy pełną regenerację nart i snowboardu, montaż i regulacje wiązań, a także ostrzenie łyżew.

W naszym serwisie wykorzystujemy nowoczesne urządzenia austriackiej firmy Wintersteiger, docenianej przez profesjonalnych serwisantów nart na całym świecie.

Odpowiedni dobór maszyn odgrywa znaczącą rolę w procesie serwisowania i regeneracji sprzętu. Dzięki wysokiej technologii, maszyny Wintersteiger zapewniają bezpieczne i precyzyjne wykonanie regeneracji nart. Znaczącą rolę w przygotowaniu sprzętu do jazdy odgrywają umiejętności serwisanta, ponieważ ostatnim etapem procesu jest ręczny serwis. Ze względu na swą czasochłonność jest on stosowany jedynie przez najlepszych fachowców. Uzyskujemy wtedy najlepszy efekt bez zbędnego zużycia materiału nart. Zawsze stawiamy na jakość usług dlatego też każda para nart jest dokładnie wykańczana za pomocą specjalistycznych ręcznych narzędzi firm: Toko, SkiMan, Kunzmann, Wintersteiger.

Nasza wiedza i przygotowanie pochodzą od najlepszych serwisantów z wieloletnim doświadczeniem. Swoje kwalifikacje potwierdzić możemy zdobytymi certyfikatami.

Oferujemy usługi w zakresie:

 • pełna regeneracja nart i snowboardów
 • ręczne ostrzenie krawędzi
 • smarowanie nart i snowboardów
 • ustawienie i regulacja wiązań
 • ostrzenie łyżew

Wasze bezpieczeństwo i komfort na trasach narciarskich zależą od jakości i stanu sprzętu sportowego, którego używacie. Odpowiedni serwis zapewni Waszym nartom i deskom snowboardowym dłuższą żywotność, a Wam zagwarantuje radość z jazdy i doskonałą zabawę na stoku.

 

CENNIK USŁUG SERWISOWYCH:

REGENERACJA NART (zalewanie ubytków, ostrzenie krawędzi, wyrównanie ślizgu, smarowanie) 110zł
REGENERACJA SNOWBOARDU (zalewanie ubytków, ostrzenie krawędzi, wyrównanie ślizgu, smarowanie)  120zł
OSTRZENIE NART Z WYRÓWNANIEM ŚLIZGU I SMAROWANIEM  90zł
OSTRZENIE SNOWBOARDU Z WYRÓWNANIEM ŚLIZGU I SMAROWANIEM  100zł
SMAROWANIE NART ŻELAZKIEM NA GORĄCO  45zł
SMAROWANIE SNOWBOARDU ŻELAZKIEM NA GORĄCO  60zł
MONTAŻ/PRZESTAWIENIE WIĄZAŃ NARCIARSKICH  50zł
MONTAŻ/PRZESTAWIENIE WIĄZAŃ SNOWBOARDU  50zł
REGULACJA I SMAROWANIE WIĄZAŃ  30zł
POSEZONOWA KONSERWACJA NART  40zł
OSTRZENIE ŁYŻEW  20zł
UZUPEŁNIENIE ŚLIZGU - WKLEJKA  zł

Przy pełnej regeneracji nart regulacja wiązań GRATIS!

WYPOSAŻENIE SERWISU:

Do serwisowania Państwa sprzętu wykorzystujemy nastepujące urządzenia:http://www.sport-narty.pl/images/trimb2.jpg

SIGMA B - maszyna do wyrównania ślizgu oraz wstępnej obróbki desek. Wirująca taśma o różnej prędkości i twardości ściąga stary i utleniony ślizg narty. Jednocześnie eliminuje nierówności i rdzę z dolnej krawędzi. Urządzenie wyposażone jest w docisk o regulowanej sile.

Dzięki temu proces staje się bardziej precyzyjny i dokładny, a każda narta jest indywidualnie serwisowana.

TRIM B - maszyna do ostrzenia krawędzi od spodu i z boku. Wirująca taśma eliminuje nierówności i rdzę z krawędzi desek. Wstępnie przygotowuje krawędzie do ręcznego ostrzenia pilnikami.

TRIM 71 - maszyna do ostrzenia krawędzi w oparciu o dysk ceramiczny, która gwarantuje najwyższą jakość w ostrzeniu.

PROCES REGENERACJI:

Regeneracja sprzętu to wieloetapowy i czasochłonny proces. Poniżej opisane są poszczególne etapy regeneracji z ręcznym ostrzeniem krawędzi:

1. Wstepnę przygotowanie - planowanie:http://www.sport-narty.pl/images/sigma4.jpg

Oceniamy stan desek tzn. grubość krawędzi i ślizgu, głębokość rys i dziur. Na jej podstawie proponowana jest usługa, czyli pełna regeneracja, smarowanie itp. Sprzęt zostaje oznakowany oraz przygotowany do serwisu. Wstępne wyrównanie i splanowanie desek następuje na głównej maszimages/trim2.jpgynie SIGMA B. Zadaniem jej jest odsłonięcie ubytków i zniwelowanie niewielkich rys. Krawędzie zostają  oczyszczone z krozji i nierówności. Deska przechodzi na kolejną maszynę - TRIM B, gdzie zostaje przygotowana boczna krawędź. Urządzenie to nadaje okreslony kąt krawędziom, pozbawiając ich jednocześnie nierówności i rdzy.

2. Wypełnianie ubytków - zalewanie:

Proces ten dotyczy wyłącznie usługi pełnej regeneracji. Głębokie rysy i dziury zostają odtłuszczone preparatem Toko Wax Remover, a następnie uzupełnione materiałem polietylenowym o strukturze ślizgu specjalnym pistoletem - zalewarką. Urządzenie na trwałe pokrywa ubytki. Nadmiar polietylenu zostaje usunięty, a ślizg wyrównany na maszynie Sigma B.

3. Ręczne ostrzenie pilnikami (tuning)http://www.sport-narty.pl/images/pilnik2.jpg

Krawędzie zostają poddane ręcznemu ostrzeniu pilnikami chromowanymi. Ich zadaniem jest dokładne nadanie kąta krawędzi bocznej oraz dolnej (2st, 1st).  Proces ten daje najlepszy efekt gładkości oraz ostrości krawędzi bez zbędnego zużycia materiału. Ręczne ostrzenie zachowuje żwotność sprzętu.

Uwaga: Na tym etapie procesu możliwa jest zmiana kątów krawędzi tzw. tuning. W standarcie nadajemy typowe kąty do jazdy amatorskiej (2st bok ; 1st spód). Te parametry posiadają każde sklepowe narty od najwyższej do najniższej półki. Na życzenie klienta tuningujemy krawędzie - zmieniamy kąty krawędzi w zalezności od stylu jazdy zawodniczej np Slalom Gigant, Slalom, Zjazd.http://www.sport-narty.pl/images/pilnik4.jpg

Naostrzone krawędzie zostają poddane polerowaniu specjalnym pilnikiem diamentowym. Krawędź staje się idealnie gładka bez żadnych rys. Zapewnia to narcie bardzo dobre prowadzenie i trzymanie w zakręcie.

Deska ponownie trafia do maszyny Sigma B, lecz z wykorzystaniem innych ustawień. Specjalna taśma Trizac poleruje ślizg, nadając jej doskonale gładką powierzchnię. Deska jest przygotowana do smarowania.

4. Smarowanie żelazkiem na gorąco:

Do smarowania desek stosujemy sprawdzone smary szwajcarskiej firmy TOKO. W zalezności od warunków pogodowych oferujemy smary: zimne T>-8 ; uniwerslane -30>T>-8 ; ciepłe T>-8. Smar jest rozgrzewany i rozprowadzany równomiernie po powierzchni ślizgu przez żelazko, a następnie scyklinowany do równej powierzchni. Ślizg jest polerowany szczotką nylonową i z końskiego włosia. Ten sposób smarowania daje najlepsze efekty, a smar na trwałe pozostaje na powierzchni ślizgu.

5. Wiązania:

W naszym serwisie mogą Państwo również dokonać regulacji, ustawienia, smarowania oraz przestawienia wiązań narciarskich i snowboardowych.

Regulację siły wypięcia wiązań dokonujemy w oparciu o obowiązującą normę PN-ISO 11088:1999, na podstawie której działają wszystkie urządzenia-automaty do regulacji wiązań. Aby regulacja była jak najbardziej dokładna należy dostarczyć but lub zmierzyć długość skorupy, a także podać dane typu: waga, wzrost, umiejętności jazdy, a także wiek.

Nasza wiedza i przygotowanie pochodzą od najlepszych serwisantów z wieloletnim doświadczeniem. Swoje kwalifikacje potwierdzić możemy zdobytymi certyfikatami:

http://www.sport-narty.pl/images/stories/aktualnosci/ikatur_bartek.jpghttp://www.sport-narty.pl/images/stories/aktualnosci/ikatur_jurek.jpghttp://www.sport-narty.pl/images/stories/aktualnosci/wintersteiger1.jpghttp://www.sport-narty.pl/images/stories/aktualnosci/wintersteiger2.jpghttp://www.sport-narty.pl/images/stories/aktualnosci/windsport_bartek.jpghttp://www.sport-narty.pl/images/stories/aktualnosci/windsport_jurek.jpghttp://www.sport-narty.pl/images/stories/aktualnosci/gliwice_bartek.jpghttp://www.sport-narty.pl/images/stories/aktualnosci/gliwice_jurek.jpg

Sklep i serwis narciarski:

ul. Kochanowskiego 25
27-600 SANDOMIERZ

tel:      15 687 7373
533 100 418

zapraszamy:

pon-pt: 10.00 -17.00
sob:      9.00 - 12.00

email: info@sport-narty.pl

 

Skąd dowiedziałeś się o serwisie narciarskim?
 
Partnerzy

 https://adresowo.pl/

Ta strona używa plików Cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Zgadzam sie na użycie plików Cookies.